"If you can dream it, you can DO it."
-Walt Disney

Únor 2017

LIŠKOVÁNÍ

25. února 2017 v 17:25 | WiXXie |  Myslánka
Většina lidí tomu říká depka. Já tomu říkám nerovnováha mezi liškou a lvem a čím častěji se vrací, tím rychleji ji dokážu rozpoznat a zahnat. Ale aby to dávalo smysl, začnu od začátku.

ALL THE SINGLE EVENINGS

20. února 2017 v 21:05 | WiXXie |  Myslánka
Všechno bych to uvedla jednou jedinou větou. Nebo spíš konstatováním. UŽ NEMŮŽU! Dívám se do svého diáře a zjišťuju, že od 30. 1 do dneška, jsem měla (kromě dneška) jeden den klidu. Caps lockem JEDEN. Což je pro člověka, jako jsem já, vážně očistec. Mám ráda lidi, fakt strašně moc a svoje přátele nejradši. Když se k tomu pak připojí i možnost strávit čas s lidmi, které neznám tolik, ale chci je poznat, je to ještě o fous lepší, ale pravda je taková, že abych mohla trávit čas s lidmi, být na ně milá a být přesně to pozitivní sluníčko, který má většina lidí z mýho okolí ráda, potřebuju doplnit energii samotou, klidem a tichem. A všechny tyhle tři věci jsem teď fakt dost postrádala. Hlavně ten klid.

JÁ TAKY DRIFTUJU??

4. února 2017 v 15:26 | WiXXie |  Myslánka
Víte co je to driftování? Nemyslim to, co dělal Vin Diesel v Rychle a zběsile 3, myslim to na ledové kře, někde u severního pólu, tak jako driftují členové první české polární výpravy v Cimrmanovském Dobytí severního pólu. Člověk prostě pluje na ledové kře a je proudem pomaličku unášen. Po kře se můžete pohybovat, ale opatrně a pomalu, jinak jí rozpohybujete moc a utopíte se.

A přesně takhle podle mého fungují vztahy.