"If you can dream it, you can DO it."
-Walt Disney

F2F - Feedback pro fňukny

20. listopadu 2016 v 0:21 | WiXXie |  Myslánka
O fňuknách jsme si už povídali. Ovšem pivo, které jsem popíjela v pátek, respektive osoba s kterou jsem ho popíjela, mě ubezpečila v tom, že tahle fňukna si zaslouží zvláštní článek jen a jen pro sebe.
Moje osobní fňukny jsou nic proti tomu, co potkalo mojí kamarádku. Když mi dávala číst zprávy od dotyčného fňukny, kterému já už roky říkám Mr. Slizoun, vzdálenostní rozdíl mezi mým obočím a bradou se zvětšoval s každým slovem.

Oné nešťastnici budeme říkat Gertruda. Nebudu sebe ani vás zdržovat doslovným přepisováním zpráv, ovšem, pokud se muž chce dostat do přízně ženy, měl by se držet třech svatých pravidel.


PRAVIDLO 1: Nepřehánět to.
Ano, cítit zájem je fajn, ale všeho moc škodí. Každá z nás má za dostatečný jiný interval ve schůzkách.
Nicméně, pokud je muži na jeho pozvání, odpověď konstatování ve smyslu: "Nemám čas./Nevím kdy budu mít čas./Dnes ne." Měl by dotyčný vzdát veškeré snahy. Sorry guys, ale tahle holka vás prostě nechce. Pokud by chtěla, čas si udělá. A pokud ho opravdu nemá, ale chce mít, většinou vám poměrně jasně vysvětlí důvod, proč s váma nemůže něco podniknout a navrhne nějaké řešení či jiný termín.

PRAVIDLO 2: Žádné zdobněliny.
To je totiž absolutně antisexy. Copak můžu za chlapa považovat někoho, kdo používá výrazy jako: "Pusinka, ručička, sexíček"? Pamatuju si jednoho, který mě svým výrazem "potetovaný ručky" totálně rozpaloval, ale vzteky, ne eroticky. Jsi dospělej člověk, ne pětiletý dítě.

PRAVIDLO 3: A co je vůbec nejhorší, jsou sexuální loudilové.
My máme rády sex, některé z nás dokonce moc, ALE nerady jsme do něčeho nuceny. Vše musí vyplynout ze situace, abychom si nepřipadaly jako matrace. Zprávy ve stylu (a to se stalo mně i Gertudě): "A co dneska sexík?"/ "Rád bych s tebou byl v postýlce." Na to je vhodná jenom jedna odpověď: "Máš ruku? Tak jí použij. Buď si vyhoň, nebo se profackuj, ale mně dej pokoj."

BONUSOVÉ PRAVIDLO PRO MR.SLIZOUNA: Žít!
Mr. Slizoun od léta sliboval Gertrudě, že jí uvaří. Sliboval, že půjdou na procházku se psem. Sliboval, že s Gertrudou začne sportovat, že spolu vyberou dárek ke Gertrudiným narozeninám (nejde o prachy, ale o princip). Realita je taková, že se vždycky ozval okolo osmé večerní s žadoněním o pozornost a možnost návštěvy a sexu. Jeho program byl a je práce a ležet na gauči. Žádné koníčky, žádný program a žádný život...

Gertrudin příběh dopadl naprosto brilantním feedbackem Mr. Slizounovi, za který by dotyčný měl děkovat. Objektivní kritika a poukázání na to, že život není jenom práce a ležení doma na gauči, není nic, za co by se někdo měl urážet. Já osobně jsem vždycky ráda, když mi někdo dá feedback. Inu Mr. Slizoun se urazil. Nezbývá tak, než mu popřát hodně štěstí v jeho životě, hodně peněz otočených na kuchyni, protože to je asi to jediné, co mu přináší radost. Snad jednoho dne najde ženu, která bude nadšená, že může ležet doma na gauči a koukat se do stropu. Gertruda to samozřejmě není.

P.S.-Pozitivní na tom všem je, že můj osobní fňukna mi po předchozím článku napsal, že mám pravdu a hodlá se svým životem začít něco dělat a nefňukat. Takže nádhera, paráda, tleskám a jsem na něj neskutečně hrdá. Jasně, tyhle feedbacky bolí, vždycky bolí, ale lidi vám/nám je neříkají proto, aby vám/nám ublížili, naopak, aby nám pomohli. Protože důvod, že na někoho plácáte svůj čas a energii není ten, že je vám ukradenej, ale proto, že ho nejspíš máte rádi a přejete si, aby byl šťastnější.

P.S.2-K tématu loudilů ještě dodávám ten největší Gertrudin masakr, kterak jí Mr. Slizoun napsal, že si spočítal její cyklus, neměla by tedy ten den, kdy jí psal, mít menses a mohli by spolu "bít v postílce" [DOSLOVNÝ PŘEPIS!!!! prsty se mi kroutí]. Odpověď si asi každý dokáže domyslet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hrobárka Hrobárka | Web | 20. listopadu 2016 v 0:52 | Reagovat

:-D  :-D  :-D
Ďakujem za fajn článok. Hádam sa z neho fňukny poučia ale asi nie...
Osobne mám rada konštruktívnu kritiku :-D žiaľ, dostávalo sa mi len nekonštruktívnej, lebo som nechcela dať :-D ta si naser

2 wixxie21 wixxie21 | 21. listopadu 2016 v 9:55 | Reagovat

Bylo by fajn, kdyby energie, kterou člověk vyplýtvá na feedback, nepadla vniveč. Ale holt někteří lidé na to asi nejsou připraveni :) Obecná urážka kvůli nedání je fakt k smíchu :-D To je nejlepší ignorovat.

3 Hrobárka Hrobárka | Web | 21. listopadu 2016 v 15:25 | Reagovat

[2]: :-D Keď si predstavím koľko energie som vyplýtvala na takýchto kokotkov, tak som už mohla byť bohatá a slávna :-D

4 wixxie21 wixxie21 | 22. listopadu 2016 v 18:13 | Reagovat

No jo no :-D to každej, ale klasika... i kdyby to mělo pomoct jednomu z tisíce, stejně to budu dělat, protože jeden napravený hříšník/fňukna stojí za všechno to úsilí :)

5 Hrobárka Hrobárka | Web | 23. listopadu 2016 v 14:18 | Reagovat

Môžem si to napísať do životopisu ako dobročinnú činnosť? 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama