"If you can dream it, you can DO it."
-Walt Disney

Listopad 2016

F2F - Feedback pro fňukny

20. listopadu 2016 v 0:21 | WiXXie |  Myslánka
O fňuknách jsme si už povídali. Ovšem pivo, které jsem popíjela v pátek, respektive osoba s kterou jsem ho popíjela, mě ubezpečila v tom, že tahle fňukna si zaslouží zvláštní článek jen a jen pro sebe.
Moje osobní fňukny jsou nic proti tomu, co potkalo mojí kamarádku. Když mi dávala číst zprávy od dotyčného fňukny, kterému já už roky říkám Mr. Slizoun, vzdálenostní rozdíl mezi mým obočím a bradou se zvětšoval s každým slovem.

Oné nešťastnici budeme říkat Gertruda. Nebudu sebe ani vás zdržovat doslovným přepisováním zpráv, ovšem, pokud se muž chce dostat do přízně ženy, měl by se držet třech svatých pravidel.

(NE)FŇUKNA

9. listopadu 2016 v 8:11 | WiXXie |  Myslánka
Už asi měsíc mám ve svém "TO DO LISTU" položku "nalakovat si nehty". Už měsíc tuhle položku přesouvám ze dne na další den a pořád se to neplní.
Jenomže, i když už bych měla třeba ty dvě hodiny čas, klasicky je radši věnuju něčemu jinýmu, co má pro mě větší přínos. Teda ne, že reprezentativní ruce by nebyly přínosem, ale novej článek na blog je přecejen o něco lákavější. Zvlášť když se píše sám.

Klasicky vycházím z osobních zkušeností a zkušeností mých kamarádek v posledních dnech, týdnech. Nejprve mi ale dovolte řečnickou otázku: "Kdy se z chlapů staly ženský a z ženskejch chlapi???" Proč mám pocit, že mužství a ženství se prohodilo a z chlapů jsou ukňouraný hovada bez koulí, zatímco valná většina žen v mém okolí drží hubu a krok a postěžuje si maximálně tak na bolest kotníků po celém dni v lodičkách.