"If you can dream it, you can DO it."
-Walt Disney

FRIENDSHIP OR FUCKSHIP?!?!?

14. října 2016 v 22:19 | WiXXie
Začal se mi v živote rozmáhat takový nešvar... Nevím jak ho pojmenovat jednoslovně, tak ho prostě zkusím popsat za pomoci konkrétního případu a na svém postoji.

Čím začít? Asi teda tím postojem.

Jsem člověk, který používá na lidi fochlíky. Mám fochlíky na rodinu, kamarády, kamarádky, bývalé lásky, bývalé kamarády, kolegy atd. Prostě každá osoba, která prošla mým životem nebo v mém životě je, je v nějakém fochlíku. Tu a tam někam přeskočí, ale moc často se to nestává.


Dneska půjde o fochlík "KAMARÁDI" (potažmo kamarádi kluci). Fochlík "KAMARÁDI" dělíme na: "Dlouholetí kamarádi", tam spadají všichni ti, které znám od základky, ze střední, z písku apod. (s těma se nespí ze zásady, protože by to bylo jako spát s bráchou).Fochlík číslo dva je: "Kamrdáti". Tam spadají ti, se kterýma jsem se seznámila, a se kterýma jsem něco měla velmi záhy poté a z nějakého důvodu jsem je ze svého života nevykopla stejně rychle, jako z postele. Někteří zůstali mými kamarády, někteří dokonce přáteli a jako za kámoše bych za ně dala ruku do ohně (ačkoli jako partnery bych je většinou nechtěla, protože jako partneři jsou na hovno). Sem spadají i kluci, do kterých jsem byla zamilovaná, ale nikdy se reálně nic nestalo (taky je jich požehnaně). Poslední fochlík je "Kámobrácho". Tam spadají všichni kámoši, které jsem poznala po dvacítce, nespala jsem s nima a ani to nemám v úmyslu. A zdá se, že tenhle fochlík je nejvíc problematickej.
Nevím jak vy, ale já věřím v přátelství mezi mužem a ženou bez postranních úmyslů. Kamarádů, které neshledávám sexuálně přitažlivé mám spoustu. A ne proto, že by pro mě nebyli atraktivní, ale prostě proto, že jsou to kámoši kámošů, bráchové kámošek, šťastně zadaní kluci, kteří svoje holky nepodvádí (čest vám, chlapci!) apod. Přiznám se bez mučení, že u mnohých z nich, kdyby neměli holky, tak asi moc neváhám. Jsou to krásní, chytří lidé, s nimiž moc ráda trávím čas a obohacují můj život svým intelektem a poznatky, ale nikdy v životě bych si nic nedovolila, protože respektuju jejich postoj a vztah.* Běžně jsem na ně milá, ráda je vidím, říkám jim "zlato", chci s nima chodit na pivo, na obědy, na koncerty a NECHCI S NIMA SPÁT. Nechci si totiž pokazit přátelství sexem, navzdory tomu, že sexem přátelství může začít (podle mě).
Existuje totiž spousta kluků (teda... až taková spousta jich neni, ale najdou se), se kterýma jsem někdy něco měla a zůstali v mém životě jako přátelé.
Ve většině případů se totiž chlap po sexu přestane přetvařovat, přestane dělat cukrbliky a začne se chovat normálně a je takový, jaký doopravdy je. A tehdy teprve usuzuju jestli se s ním dál chci, nebo nechci bavit. A pokud se s někým bavím, ale nic jsem s ním neměla, pravděpodobně se tenhle stav věcí nezmění...

Jo, já vím, že jsem asi divná výjimka, ale prostě to u mě tak funguje. Jsem až nechutně přímej člověk a chápu, že s tím má hodně lidí problém... Když vidím kamaráda po dlouhé době, obejmu ho přímo před jeho přítelkyní... Protože pokud bych ho chtěla balit nebo bůh ví co, rozhodně to nebudu dělat jí před očima. Tak blbá fakt nejsem.

Takže, moji milí kamarádi, když vám píšu: "Pojď na koncert" skutečně tím myslím "pojď na koncert", nikoli "vyspi se se mnou". Já jsem totiž jaksi milá běžně a úplně na všechny (kolegové z práce by mohli vyprávět)... pokud s váma flirtuju, řikám vám "zlato", "méďo", "bobánku", "šmudlo", nebo nějak podobně dementně, mám vás hozený ve fochlíku "Kámobrácho" a nemám ani v nejmenším v úmyslu na tom něco měnit.

Protože klukovi, kterej se mi líbí, většinou nezvládnu říct nic víc než: "Ahoj"...


* Něco jinýho je to u takových těch hejtýpků, který na každý akci ojedou na co přijdou a nikterak se tím netají. Sorry, ale z toho jsem výčitky nikdy neměla. Velmi výjimečně jsem byla ten, kdo celý proces spustil a když už, tak na základě mnoha signálů z druhé strany a s vědomím, že dotyčný svojí slečně zahýbá pravidelně (a tam je ten vztah prostě v prdeli ať se snažíte nalhat si cokoliv). Neřikám, že jsem nevinná, rozhodně vinna jsem, ale v tomhle směru mám názor: "Nepodvede se mnou, podvede s jinou". A že karma a jednou bude někdo zahejbat mně? Jo... život je svině.

Jooooo a taky teda FB stránka zde a INSTAGRAM (v poslední době jsem na stopě pražským lvům).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama